6. Buhalterinė apskaita

Mano komanda ir aš tvarkome UAB, MB, VšĮ, IĮ, bendrijų, asociacijų ir individualią veiklą vykdančiųjų buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų, apskaičiuojame mokesčius, pateikiame visas reikiamas deklaracijas VMI, paruošiame personalo dokumentus, apskaičiuojame darbo užmokestį, dienpinigius ir kitas išmokas, pateikiame pranešimus Sodrai, deklaracijas Intrastat ir GPAIS sistemoms, sudarome finansines ataskaitas bei pateikiame jas VĮ Registrų centrui.

Paruošime ir valdymo ataskaitas, kurios Jums padės įvertinti pajamų ir išlaidų struktūrą, skirtingų verslo rūšių arba projektų pelningumą, palyginti visa tai skirtingais laikotarpiais, prognozuoti bei planuoti verslą. 

Jei turite apskaitininką, galiu teikti vyr. buhalterės paslaugas – patikrinti jūsų apskaitos sistemoje užregistruotas sąskaitas bei banko operacijas, paaiškinti ir ištaisyti klaidas, atlikti baigiamuosius įrašus, apskaičiuoti mokesčius,  pateikti rekomendacijas jūsų apskaitos sistemos optimizavimui.

Ieškote buhalterių, kurie dirba pagal principą „iš karto gerai”? Kurie pateikia visas deklaracijas ir ataskaitas anksčiau nei numatyta paskutinė termino diena? Jums svarbu, kad apskaita būtų tiksli, nuosekli, sisteminga, o mokesčių sumokama būtent tiek, kiek būtina?

Pasidalinkite įrašu

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Kontaktai

Leiskite pasirūpinti savo buhalterija!

Susisiekite su manimi ir aš mielai atsakysiu į visus Jums rūpimus klausimus bei padėsiu išspręsti visas buhalterines bėdas.

Mane taip pat rasite: